AQUATHERMAL SENEC, a.s.
 
 o inštitúcii
Rekreačno-relaxačný vodný svet spoločnosti Aquathermal Senec sa nachádza na známom letovisku Slnečných Jazier v Senci. Svojim zameraním a situovaním poskytuje dostupný celoročný oddych v prekrásnom prostredí vyhľadávaného letného strediska blízko dôležitých cestných ťahov.
Aquapark ponúka naším návštevníkom celoročne teplú vodu v 9 bazénoch rôznej teploty a veľkosti. Vodný svet má vnútornú a vonkajšiu časť, čo znamená fungovanie počas celého roka.
V bazénovej hale je rekreačný bazén s atrakciami a kľudový bazén, v ktorých je teplota vody 32-36 stupňov Celzia. Deti sa tu môžu okúpať v detskom bazéne. V tejto časti aquaparku sa nachadza saunový svet, ktorý ponúka všetky druhy saun a dve intenzívne masažne perličkové bazény z rôznou teplotou vody. Takisto počas celého roka je možné využívať cca 80 m dlhý tobogán, ktorý sa začína a končí v krytej časti.
V bazénovej hale sa môžu návštevníci občerstviť v samoobslužnom športovom bare v ktorom si vyberiete z bohatej ponuky nápojov, studených a teplých jedál. Zo vstupnej haly sa dostanete do moderne zariadenej reštaurácie na 1. poschodí, s výbornou kuchyňou ku ktorej v lete neodmyslitelne patrí letná terasa s výhľadom na areál aquaparku.
Exteriérová časť
Tvorí asi dve tretiny rozlohy aquaparku. Nachádza sa tu plavecký bazén s teplotou vody 26-28 stupňov Celzia. Cez prieplavový bazén sa dostanete do bazénovej haly. Do najmenšieho z vonkajších bazénov ústia kĺzačky a tobogán. Občerstvenie tu zabezpečujú bufetové prevádzky. Súčasťou vybavenia aquaparku sú lehátka aj so slnečníkmi. V areáli tiež ponúkame ihriská na plážový volejbal a detské ihrisko.
 
 
O inštitúcii
o inštitúcii
kontakt
web
Správy
oznamy
pýtate sa my odpovedáme
položiť otázku
Napíšte nám
e-mail
On-line ponuky